آشنایی با سئو SEO

آشنایی با سئو SEO

 

وقتی بخواهید در دنیای پر رقابت اینترنت و مجازی رقابت و کسب درآمد کنید، به غیر از داشتن یک وب سایت کاربرپسند و دانش اولیه، وابسته به یک سری عوامل دیگر از جمله استفاده از تکنیک های seo می باشید. شاید تا به حال تعاریف زیاد و مختلفی را در خصوص seo شنیده باشید که اگر این عبارت را در موتور های جستجو سرچ کنید چند صد خط نتیجه را در بر خواهد گرفت.

حال به مقوله سئو خواهیم پرداخت و اینکه سئو چیست؟ سئو در اصل مخفف سه عبارت search engine optimization  می باشد و معنی کلی آن بهینه سازی سایت یا به عبارت دیگر فهماندن محتوای سایت به موتورهای جستجو می باشد. استفاده از تکنیک های سئو می تواند سایت شما را علاوه بر اینکه در نتایج اولیه جستجو قرار می دهد، تعداد کاربران یا بازدید کنندگان زیادی را به سمت سایت شما سرازیر کند. وقتی شما از تکنیک های سئو استفاده می کنید، افراد بیشتری با کالا و خدمات و محتوای سایت شما آشنا خواهند شد و این امر می تواند شما و کسب و کارتان را به  پله های بالای موفقیت برساند. پس بنابراین کل تمرکز خود را بر روی صفحه اول و نتایج اول بگذارید.

در این دوره آموزشی کوتاه سعی بر این خواهیم داشت که ضمن پرهیز از زیاده گویی بصورت جامع و سریع به کلیات مفاهیم سئو بپردازیم.

2 دیدگاه برای “آشنایی با سئو SEO”

 1. avatar

  سلام یک گروه توی زمینه سئو
  زدیم. خوشحال میشم افتخار همراهی با شما رو داشته باشیم
  https://t.me/joinchat/BV1nbRYpr1Sn0t0pvf6MWw

  1. avatar

   سلام. ممنون از دعوت شما. در خدمتم

There are no products